Additional information
| Weight | 23,3 kg |
|---|---|
| Brend | Metalac |
| Zemlja proizvodnje | Srbija |
| Boja | Bež |
| Materijal | Granit |
| Kategorija | Sudopere/Granitne sudopere |
| Lomljivo | NE |
| Težina | 23.3 kg |
| Dužina | 78 cm |
| Širina | 50 cm |
| Dubina | 20.5 cm |
| Sifon | Da |


Reviews
There are no reviews yet.