Additional information
| Weight | 9,55 kg |
|---|---|
| Lomljivo | NE |
| Brend | Metalac |
| Zemlja proizvodnje | Srbija |
| Kategorija | Sudopere/Granitne sudopere |
| Boja | Bela |
| Materijal | Granit |
| Težina | 9.55 kg |
| Dužina | 51 cm |
| Širina | 51 cm |
| Dubina | 19 cm |
| Sifon | Da |


Reviews
There are no reviews yet.