Additional information
| Weight | 1,1 kg |
|---|---|
| Lomljivo | NE |
| Širina | 10.5 cm |
| Težina | 1.1 kg |
| Visina | 42 cm |
| Boja | Siva |
| Brend | Spirella |
| Kategorija | Galanterija/WC četke |
| Materijal | Porcelan |
| Uvoznik | Cotexsa |
| Zemlja proizvodnje | Španija |
Loading
| Weight | 1,1 kg |
|---|---|
| Lomljivo | NE |
| Širina | 10.5 cm |
| Težina | 1.1 kg |
| Visina | 42 cm |
| Boja | Siva |
| Brend | Spirella |
| Kategorija | Galanterija/WC četke |
| Materijal | Porcelan |
| Uvoznik | Cotexsa |
| Zemlja proizvodnje | Španija |
Reviews
There are no reviews yet.