Additional information
| Weight | 1,26 kg |
|---|---|
| Boja | Bela |
| Brend | Spirella |
| Kategorija | Galanterija/WC četke |
| Materijal | Porcelan |
| Uvoznik | Cotexsa |
| Lomljivo | NE |
| Širina | 12.5 cm |
| Visina | 39.5 cm |
| Zemlja proizvodnje | Španija |
| Težina | 1.26 kg |
Loading
| Weight | 1,26 kg |
|---|---|
| Boja | Bela |
| Brend | Spirella |
| Kategorija | Galanterija/WC četke |
| Materijal | Porcelan |
| Uvoznik | Cotexsa |
| Lomljivo | NE |
| Širina | 12.5 cm |
| Visina | 39.5 cm |
| Zemlja proizvodnje | Španija |
| Težina | 1.26 kg |
Reviews
There are no reviews yet.