Additional information
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Lomljivo | NE |
| Materijal | Aluminijum |
| Težina | 0.1 kg |
| Uvoznik | Cotexsa |
| Visina | 5.2 cm |
| Boja | Siva |
| Brend | Tatay |
| Kategorija | Galanterija/Garderobne vešalice |
| Zemlja proizvodnje | Španija |
| Dužina | 4 cm |


Reviews
There are no reviews yet.