Additional information
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Lomljivo | NE |
| Materijal | Bambus |
| Širina | 7.2 cm |
| Težina | 0.1 kg |
| Uvoznik | Cotexsa |
| Visina | 15.9 cm |
| Boja | Braon |
| Brend | Five Simply Smart |
| Kategorija | Galanterija/Garderobne vešalice |
| Zemlja proizvodnje | Francuska |


Reviews
There are no reviews yet.