Additional information
| Weight | 0,97 kg |
|---|---|
| Težina | 0.97 kg |
| Visina | 5.5 cm |
| Lomljivo | NE |
| Materijal | Bambus |
| Boja | Crna |
| Kategorija | Galanterija/ Ostalo |
| Brend | Five Simply Smart |
| Zemlja proizvodnje | Francuska |
| Dužina | 42 cm |
| Uvoznik | Cotexsa |


Reviews
There are no reviews yet.