Additional information
| Weight | 2,5 kg |
|---|---|
| Težina | 2.5 kg |
| Lomljivo | NE |
| Brend | Metalac |
| Zemlja proizvodnje | Srbija |
| Kategorija | Sudopere/Granitne sudopere |
| Boja | Bež |
| Materijal | Granit |
Loading

| Weight | 2,5 kg |
|---|---|
| Težina | 2.5 kg |
| Lomljivo | NE |
| Brend | Metalac |
| Zemlja proizvodnje | Srbija |
| Kategorija | Sudopere/Granitne sudopere |
| Boja | Bež |
| Materijal | Granit |
Reviews
There are no reviews yet.