Additional information
| Weight | 0,3 kg |
|---|---|
| Dubina | 7 cm |
| Visina | 3 cm |
| Težina | 0.3 kg |
| Lomljivo | NE |
| Uvoznik | Cotexsa |
| Zemlja proizvodnje | Španija |
| Brend | Tatay |
| Kategorija | Galanterija/Držači peškira |
| Boja | Siva |
| Materijal | Aluminijum |
| Dužina | 45 cm |


Reviews
There are no reviews yet.