Additional information
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Težina | 2 kg |
| Dužina | 44 cm |
| Lomljivo | NE |
| Uvoznik | Cotexsa |
| Zemlja proizvodnje | Francuska |
| Brend | Tendance |
| Kategorija | Galanterija/Držači peškira |
| Boja | Siva |
| Materijal | Metal |
| Dubina | 10.5 cm |
| Visina | 150 cm |



Reviews
There are no reviews yet.