Additional information
| Weight | 0,25 kg |
|---|---|
| Boja | Žuta |
| Uvoznik | Cotexsa |
| Zemlja proizvodnje | Francuska |
| Brend | Tendance |
| Lomljivo | NE |
| Materijal | Kamen |
| Kategorija | Galanterija/Dozatori |
| Težina | 0.25 kg |
| Širina | 7.5 cm |
| Visina | 15.5 cm |
Loading
| Weight | 0,25 kg |
|---|---|
| Boja | Žuta |
| Uvoznik | Cotexsa |
| Zemlja proizvodnje | Francuska |
| Brend | Tendance |
| Lomljivo | NE |
| Materijal | Kamen |
| Kategorija | Galanterija/Dozatori |
| Težina | 0.25 kg |
| Širina | 7.5 cm |
| Visina | 15.5 cm |
Reviews
There are no reviews yet.