Additional information
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Boja | Bež |
| Uvoznik | Cotexsa |
| Zemlja proizvodnje | Francuska |
| Brend | Five Simply Smart |
| Materijal | Keramika |
| Kategorija | Galanterija/Dozatori |
| Težina | 0.1 kg |
| Širina | 10.8 cm |
| Visina | 13 cm |
| Lomljivo | NE |


Reviews
There are no reviews yet.