Additional information
| Weight | 2,5 kg |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Brend | Tendance |
| Dužina | 46 cm |
| Kategorija | Galanterija/WC daske |
| Lomljivo | NE |
| Materijal | Medijapan |
| Širina | 37.5 cm |
| Uvoznik | Cotexsa |
| Zemlja proizvodnje | Francuska |
| Težina | 3 kg |
Loading
| Weight | 2,5 kg |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Brend | Tendance |
| Dužina | 46 cm |
| Kategorija | Galanterija/WC daske |
| Lomljivo | NE |
| Materijal | Medijapan |
| Širina | 37.5 cm |
| Uvoznik | Cotexsa |
| Zemlja proizvodnje | Francuska |
| Težina | 3 kg |
Reviews
There are no reviews yet.