Additional information
| Weight | 0,65 kg |
|---|---|
| Materijal | Mesing |
| Garancija | 3 god |
| Uvoznik | Aqua Promet doo |
| Brend | LINNI |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
| Kategorija | Baterije/Baterije za sudoperu usadne sa dve cevi |
| Težina | 0.65 kg |
| Lomljivo | NE |
Loading

| Weight | 0,65 kg |
|---|---|
| Materijal | Mesing |
| Garancija | 3 god |
| Uvoznik | Aqua Promet doo |
| Brend | LINNI |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
| Kategorija | Baterije/Baterije za sudoperu usadne sa dve cevi |
| Težina | 0.65 kg |
| Lomljivo | NE |
Reviews
There are no reviews yet.