Additional information
| Weight | 1,6375 kg |
|---|---|
| Lomljivo | NE |
| Materijal | Mesing |
| Garancija | 6 god |
| Uvoznik | Aqua Promet doo |
| Brend | LINNI |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Kategorija | Baterije/Baterije za kadu |
| Težina | 1.55 kg |
Loading

| Weight | 1,6375 kg |
|---|---|
| Lomljivo | NE |
| Materijal | Mesing |
| Garancija | 6 god |
| Uvoznik | Aqua Promet doo |
| Brend | LINNI |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Kategorija | Baterije/Baterije za kadu |
| Težina | 1.55 kg |
Reviews
There are no reviews yet.