Additional information
| Weight | 1,5 kg |
|---|---|
| Boja | Bež |
| Brend | Metalac |
| Kategorija | Baterije/Baterije za sudoperu usadne sa dve cevi |
| Materijal | Granit |
| Zemlja proizvodnje | Srbija |
| Lomljivo | NE |
| Težina | 1.5 kg |
| Garancija | 5 god |
Loading

| Weight | 1,5 kg |
|---|---|
| Boja | Bež |
| Brend | Metalac |
| Kategorija | Baterije/Baterije za sudoperu usadne sa dve cevi |
| Materijal | Granit |
| Zemlja proizvodnje | Srbija |
| Lomljivo | NE |
| Težina | 1.5 kg |
| Garancija | 5 god |
Reviews
There are no reviews yet.