Additional information
| Weight | 1,2 kg |
|---|---|
| Kategorija | Baterije/Baterije za sudoperu usadne sa dve cevi |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
| Garancija | 5 god |
| Materijal | Mesing |
| Uvoznik | Aqua Promet doo |
| Brend | LINNI |
| Težina | 1.2 kg |
| Lomljivo | NE |
Loading

| Weight | 1,2 kg |
|---|---|
| Kategorija | Baterije/Baterije za sudoperu usadne sa dve cevi |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
| Garancija | 5 god |
| Materijal | Mesing |
| Uvoznik | Aqua Promet doo |
| Brend | LINNI |
| Težina | 1.2 kg |
| Lomljivo | NE |
Reviews
There are no reviews yet.