Additional information
| Weight | 7,3 kg |
|---|---|
| Brend | Metalac |
| Dužina | 40 cm |
| Kategorija | Sudopere/Inox sudopere |
| Materijal | Inoks |
| Sifon | Ne fi |
| Širina | 40 cm |
| Težina | 7.3 kg |
| Zemlja proizvodnje | Srbija |
| Lomljivo | NE |
| Boja | Siva |
| Dubina | 20 cm |


Reviews
There are no reviews yet.