Additional information
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Boja | Siva |
| Lomljivo | NE |
| Težina | 0.4 kg |
| Uvoznik | Cotexsa |
| Zemlja proizvodnje | Francuska |
| Visina | 250 cm |
| Brend | Atmosphera |
| Kategorija | Galanterija/Zavese |
| Materijal | Poliester |
| Dužina | 140 cm |
Loading
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Boja | Siva |
| Lomljivo | NE |
| Težina | 0.4 kg |
| Uvoznik | Cotexsa |
| Zemlja proizvodnje | Francuska |
| Visina | 250 cm |
| Brend | Atmosphera |
| Kategorija | Galanterija/Zavese |
| Materijal | Poliester |
| Dužina | 140 cm |
Reviews
There are no reviews yet.