Additional information
| Weight | 0,3 kg |
|---|---|
| Dubina | 5, 7 |
| Širina | 45 cm |
| Težina | 0, 3 kg |
| Visina | 10 cm |
| Boja | Hrom sjajna |
| Lomljivo | NE |
| Uvoznik | Cotexsa |
| Zemlja proizvodnje | Francuska |
| Brend | Tendance |
| Materijal | Aluminijum, Hrom |
Loading
| Weight | 0,3 kg |
|---|---|
| Dubina | 5, 7 |
| Širina | 45 cm |
| Težina | 0, 3 kg |
| Visina | 10 cm |
| Boja | Hrom sjajna |
| Lomljivo | NE |
| Uvoznik | Cotexsa |
| Zemlja proizvodnje | Francuska |
| Brend | Tendance |
| Materijal | Aluminijum, Hrom |
Reviews
There are no reviews yet.