Additional information
| Weight | 3,2 kg |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Brend | Five Simply Smart |
| Kategorija | Galanterija/ Kante |
| Lomljivo | NE |
| Materijal | Metal |
| Težina | 3.2 kg |
| Uvoznik | Cotexsa |
| Zapremina | 30 l |
| Zemlja proizvodnje | Francuska |
Loading
| Weight | 3,2 kg |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Brend | Five Simply Smart |
| Kategorija | Galanterija/ Kante |
| Lomljivo | NE |
| Materijal | Metal |
| Težina | 3.2 kg |
| Uvoznik | Cotexsa |
| Zapremina | 30 l |
| Zemlja proizvodnje | Francuska |
Reviews
There are no reviews yet.