Additional information
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Težina | 0.2 kg |
| Brend | Tendance |
| Boja | Crna |
| Kategorija | Galanterija/ Zavese za kupatilo |
| Lomljivo | NE |
| Uvoznik | Cotexsa |
| Zemlja proizvodnje | Francuska |
| Visina | 200 cm |
| Materijal | Poliester |
| Dužina | 180 cm |


Reviews
There are no reviews yet.