Additional information
| Weight | 2,2 kg |
|---|---|
| Dubina | 3 cm |
| Širina | 16 cm |
| Težina | 2.2 kg |
| Visina | 20 cm |
| Lomljivo | NE |
| Uvoznik | Cotexsa |
| Zemlja proizvodnje | Francuska |
| Brend | Tendance |
| Kategorija | Galanterija/Držači peškira |
| Boja | Siva |
| Materijal | Aluminijum |


Reviews
There are no reviews yet.