Additional information
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dubina | 25 cm |
| Debljina | 0.9 mm |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
| Uvoznik | Aqua Promet doo |
| Materijal | Inoks |
| Sifon | Da |
| Dužina | 63.5 cm |
| Širina | 46.5 cm |
| Težina | 2 kg |
| Brend | ICC |
| Kategorija | Sudopere/Inox sudopere |
| Lomljivo | NE |
| Boja | Siva |
| Održavanje | Neabrazivnim sredstvima |


Reviews
There are no reviews yet.